FF - Brácha, já se nudím! 11. & 12.

17. února 2009 v 14:32 | posted by P.2K |  FF - Brácha, já se nudím
Autor: Monisek
Source: Monika-Monika.blog.cz

Amy
"že ty jsi nespal doma?" zeptala jsem se ho a on na mě jen vykulil oči.
"proč bych neměl spát doma? A navíc, co ti je do toho?" vyjel na mě. Jen jsem se sama pro sebe usmála, udělala malej xichtík a prošla kolem něj ke stolu. Znovu jsem se posadila na židli a bedlivě Billa sledovala.
"sakra Amy! Můžeš sledovat třeba něco jiného než mě? Je to dosti nepříjemné! Třeba se dívej z okna na ptáky" otočil se ke mně

"myslím, že z okna se dívat nemusím. On je hezký výhled i tak" řekla jsem mu provokativně a sjela si ho pohledem. Zarazila jsem se na jeho rozkroku a olízla si rty.
"jsi horší než Kendra!" pronesl a zmizel raději pryč
"to se pleteš. Ona je horší než já" řekla jsem si pro sebe na protest jeho výroku a prsty jsem poklepávala po stole.
"co se mu stalo?" přišel dolů Tom chvíli po tom, co Bill zmizel z mého dosahu.
"nevím. Něco se mu určitě uhnízdilo v hnízdě a nechce to ven" řekla jsem a zamyslela jsem se nad tím, kde jen mohl trávit noc. To, že byl doma mu teda moc nežeru. Navíc, měl být ve škole. Škola končí za 3 hodiny a on je doma už teď? On tam ani totiž nebyl. Nebyl přes noc ani tady. Na to ho znám, abych to poznala. On a nepřevlíknout se? To by mu nezabránil ani výbuch atomovky. By se běžel ještě rychle převléct.
"neměl stejné oblečení i včera?" řekl Tom a vzal si do ruky jablko. Jen jsem se na něj zvláštně podívala. Nečekala bych, že by si toho všinul.
"toho sis všimnul sám, nebo jsi mi nějak přečetl myšlenky?"
"tak on má každý den na sobě něco jiného. A tohle měl včera, pokud se nepletu"
"nepleteš. On nespal doma. Ale vůbec nemám páru, kde by teda jinak byl"
"nespal? Víš to jistě?"
"Tome! Uvažuj, vždyť on se musí převlékat, i několikrát denně. Takže je logické, že se teprve vrací ze včerejšího pobytu venku domů. Ty snad o tom něco víš? Tommy?" pomalu jsem se zvedla a přemístila se na jeho klín. Jen mě chytnul kolem pasu a cenil na mě zuby.
"a co z toho budu mít, že ti to řeknu?"
"nevím…..řekni si"
"tebe. Vím, je to trochu zakázané, ale tím je to právě i krásnější a vzrušující" pošeptal mi do ucha a já se na něj jen udiveně podívala. Jemu to snad jednou nestačilo? Takovej úlet? Ale no což. Bylo to nádherný, proč si to nezopakovat?
"pokud z něj vytáhneš podrobnosti, tak to beru" kývla jsem a vstala z něj, abych mu naznačila, že by měl jít shánět informace hned teď.
"dobře. Jdu na to" zvedl se a zmizel nahoru.
Tom
"brácha? Můžu?" nakouknul jsem k němu do pokoje, ale nikdo se neozýval a tak jsem jednoduše vešel. Rozhlédl jsem se kolem a viděl jsem pootevřené dveře od koupelny. Zavřel jsem dveře od pokoje a šel pomalu do koupelny.
"brácha?" zeptal jsem se znovu a pootevřel dveře do koupelny. Bill tam stál zády ke dveřím s ručníkem kolem pasu. Když mě zaslechl, prudce se otočil.
"co tu chceš?"
"popovídat si. To snad už nemůžu?"
"můžeš, jen jsem tě nečekal. Chtěl jsem se akorát osprchovat. Ale přešla mě chuť"
"vím, že se tě a to Amy ptala, ale…..kde jsi byl přes noc?"
"ještě ty s tím začínej? Nevím, proč se mě na to ptáš. Jednoduše jsem byl doma, u sebe v pokoji, ve své posteli, se svoji mp4. Stačí? Co chceš vědět více?"
"jen, že nejsem blbej. Mě neoblafneš jako Amy. Ona totiž neví o těch klíčích od Kendry. Jsi je šel ještě ten večer vrátit co? Jenže jsi se neudržet, nebo spíš ten dole se neudržel a zůstal u ní přes noc" rejpal jsem do něj a začínal být dost nervózní
"nešel jsem tam. Jsi myslíš, že jsem až tak velkej idiot?"
"to právě nevím. Možné je vše po dnešní noci" řekl jsem a trochu se zamyslel zase nad dnešním ránem nad tím, co se mezi mnou a Amy stalo.
"po dnešní noci? Ty jsi něco v noci kromě spaní dělal?"
"na rozdíl od tebe jsem byl doma. Bille vyklop to, tak jsme snad dvojčata. Nikdy jsme si nelhali, tak mi snad můžeš říct pravdu ne?"
"jo a ty to hned poběžíš říct Amy"
"za koho mě máš? Jen ty jsi můj bratr, moje krev. Amy ne. Nevím, proč bych ji to měl říkat"
"ale tady fakt není co bych ti mohl říct. Jsem byl doma!" pořád mlel dokola to samé jak kolovrátek
"se zeptám Kendry. Ta tajit pravdu rozhodně nebude" chystal jsem se, že už odejdu a půjdu opravdu zavolat Kendře
"počkej, nikam nechoď" zarazil mě.


Tom
"se zeptám Kendry. Ta tajit pravdu rozhodně nebude" chystal jsem se, že už odejdu a půjdu opravdu zavolat Kendře
"počkej, nikam nechoď" zarazil mě.
"rozmyslel sis to?" otočil jsem se k němu a zvednul obočí
"nevím, co bych si měl rozmýšlet. Nechápu, kde jsi to vzal. Jsem byl doma. To jen Amy ruplo v bedně a ty ji hned posloucháš jako pejsek" odseknul mi
"ty seš fakt blbec brácha. Znám tě natolik, abych poznal, kdy mi lžeš. To je právě teď" řekl jsem mu nasupěně a odešel z pokoje. Blbeček, myslí si, že jsem tak tupej nebo ne? Je jasné jako facka, že si to večer rozdával s Kendrou. Tohle mi nikdo nevymluví a on se nemusí přetvařovat. Nevěřím mu totiž ani nos mezi očima.
Amy
Využila jsem momentu kdy Tom odešel vyzvídat od Billa, abych se zašla konečně vysprchovat. Měla jsem chuť na teplou sprchu. Přišla jsem k sobě do koupelny a pomalu se celá svlékla. Vlezla jsem si do sprchového koutu, zavřela za sebou a pustila na sebe teplou vodu. Jen jsem zavřela oči a rukama jsem si jezdila po obličeji do vlasů a pořád dokola.
Po chvilce jsem ale ucítila chlad a hned na to mužské tělo na mém. Poznala jsem, že to bude Tom. Kdo jiný. Chytl mě kolem pasu a hladil po břichu a sjížděl rukou až do klína. Jen jsem zaklonila hlavu a položila si ji na jeho rameno a zavřela oči. Bylo to tak příjemné. Každý jeho dotek. Rukou jsem ho chytla za krkem, přitáhla si ho víc k sobě a natočila k němu hlavu. Jen se na mě usmíval a v jeho očích byla vidět obrovská touha. Přisál se na mé rty a začal mě líbat. Spolupracovala jsem s ním úplně ve všem. Pomalu jsem se otočila k němu čelem. Tom mě narazil na stěnu a ruce mi zvedl nad hlavu. Držel mi je tam a líbal mě na krku. Jeho polibky směřovali čím dál tím více dolů. Rukama sjížděl po mých dolů až k prsům. Já je nechala stále nahoře a vzrušeně jsem tiše vzdychala.
"Tome to nemůžeme" vzdychla jsem mu do ucha, ale moc přesvědčivě to neznělo. Spíše jsem ho žádala aby nepřestával a pokračoval dál
"před tím jsme taky nemohli."
"jenže jsme byli v domě sami. Je tu Bill"
"ser na něj" řekl mi a začal mě líbat, abych už dál nic nenamítala. Tome tohle mi nedělej. Ne teď, ne tady! Proč jen nevydržíš do večera.
Začala jsem cítil jeho napjatou chloubu mezi nohama, která mě začínala tlačit. Bylo to ale příjemné. Užívala jsem si každý Tomův dotek, každý pohyb jeho ruky, rtů, jeho těla. Zvedl mi pravou nohu nahoru ho výšky jeho pasu a druhou mě držel za krkem. Chytla jsem se ho oběma rukama kolem krku a zavěsila jsem se na něj. Druhou nohou jsem se omotala kolem jeho pasu. Tom si mě chytnul jen za zadek a trochu si mě nadhodil a natlačil ještě více na stěnu. Za okamžik jsem jen cítila, jak do mě Tom opatrně proniká. Zaklonila jsem hlavu a kousla se do rtů. Chtěla jsem tolik hlasitě sténat, ale nešlo to. Bylo to nebezpečné. Tom se snažil být taky co nejtišší. Pomalu si mě začal na sobě lehce nadzvedávat. Postupně přidával a přirážel čím dál tím víc a víc. Pevně jsem se ho držela a čelem se opřela o jeho rameno. Vzdychala jsem a když na mě přicházel nějaký hlasitý stén, rychle jsem si zadělala pusu. Pád vody ze sprchy by to nepřebyl.
Tom začal najednou přidávat. Už na mě přicházel ten krásný pocit při orgasmu. Tom přirazil naposledy, z úst se mu vyvalil hlasitý stén a udělal se do mě. Jen jsem vyčerpáním položila hlavu na jeho rameno a začala zhluboka dýchat. Srdce mi bušilo jako kdyby se mělo každým okamžikem rozletět na milion kousků. Po chvilce se ve mně ještě párkrát pohnul a potom vystoupil. Spustila jsem se dolů a zastavila sprchu, která celou dobu byla puštěná. Tom mě jen pohladil po tváři, políbil na rty a zase odešel pryč. Zůstala jsem stát na místě a snažila se uklidnit. Když se to celkem dalo, vylezla jsem ze sprchy, vysušila jsem si vlasy, oblékla jsem se a šla jsem do kuchyně pro něco k snědku. Vyhládlo mi.
"taky vypadáš jako po flámu" rejpnul si do mě hned Bill, když jsem přišla dolů. Určitě mi vrací to, jak jsem ho tu začala obviňovat z toho, že nespal doma. Ale je to pravda. Nebyl tu.
"nezáviď" vyplázla jsem na něj jazyk a nakoukla do ledničky. Sbíhaly se mi sliny a nejraději bych snědla úplně vše.
"vezmi si tohle" řekl Tom. Když jsem se otočila, stál za mnou s úsměvem na rtech a bagetou v ruce. Jen jsem zavřela lednici, prohlédla jsem si ho celého a pak se podívala na tu bagetu.
"měl jsem taky. Je fakt dobrá. Zažene velký hlad" řekl se zvláštním tónem. Poznala jsem na co naráží. S úsměvem jsem si ji vzala a posadila se vedle Billa ke stolu.
Pokračování příště….
Monisek
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.