FF - Brácha, já se nudím 15. & 16.

22. února 2009 v 13:31 | posted P.2K |  FF - Brácha, já se nudím
Autor: Monisek
Source: Monika-Monika.blog.cz


Amy
"tati! To bych věděla! Prostě ne! Určitě to mám z jídla, nebo….nevím…..tím to rozhodně není!" ujistila jsem ho znovu, protože jsem na to nechtěla ani pomyslet, že bych byla těhotná. To prostě nejde, nemůže to být. Nesmí prostě a basta!
* * *
Flashback - Před několika týdny


Bill
Odhodlaně jsem se vydal ke dveřím. Opatrně natáhnul ruku ke zvonku, ale nezmáčkl jsem ho. Ještě jsem na okamžik zaváhal a pak ho stejně nakonec zmáčknul. Kousek jsem odstoupil od dveří. Kendra mi otevřela jen v sexy prádýlku a svůdně si stoupla mezi dveře. Projel jsem si ji pohledem od hlavy až k patě a přestával jsem litovat toho, že jsem sem nakonec šel. Kendra ke mně přišla blíže, chytla mě za krkem a začala líbat. Táhla mě pomalu dovnitř do domu.
Nebránil jsem se, proč taky. Kvůli tomuhle jsem sem šel.
"tady?" špitl jsem mezi polibky, když mě dotáhla do obýváku a táhla na pohovku
"nikdo není dome" řekla, lehce mě kousla do ušního lalůčku a strčila do mě, abych spadnul na pohovku. Jen jsem ji sledoval jak se pomalu začala svlékat a rytmu hudby, která hrála. Když zůstala ve spodním prádla, klekla si přede mne na zem a roztáhla mi nohy. Rukama přejížděla od kolen ke stehnům a projížděla i přes zip u kalhot. Začalo mě to vzrušovat a cítil jsem i přetlak v boxerkách. Chtěl jsem najednou aby to ze mě celé strhla a dál mě netrápila. Jen jsem Kendru sledoval a nespouštěl z ní zrak. Rozepnula mi zip u kalhot a táhla dolů. Lehce jsem se nadzvednul, aby to šlo lépe. Kendra s nimi stáhla i boxerky. Jen se na něj podívala, jak stojí už v pozoru a usmála se. Vzala si ho do ruky, lehce stiskla a projela po celé jeho délce. Sklopila hlavu dolů a dala si ho do pusy. Znovu mě zastuděla chladná kulička jejího piercingu. Zaklonil jsem hlavu, přivřel oči a začal vzdychat. Kendra mi ho začala pomalu kouřit a rukama projížděla po vnitřní straně stehen. Myslel jsem, že vybouchnu. Chtěl jsem víc, víc a víc. Rychleji! Chytl jsem Kendřinu hlavu a přirazil si ji k sobě ještě více, než byla. Kendra se jen trochu zakuckala, ale dál mi ho kouřila podle tempa, které jsem udával svoji rukou na její hlavě. Kendra začala přidávat na rychlosti sama a já cítil, že se za chvíli udělám. Na okamžik ho vytáhla z pusy a pokračovala rukou. Jen jsem se na ni podíval zvláštním pohledem, ona se na mě usmála a znovu si ho dala do pusy. O pár vteřin na to jsem ji začal stříkat do pusy. Hlasitě jsem sténal a oběma rukama jsem se chytl pohovky. Když Kendra vše spolkla, sedla si mi na klín obkročmo a krouživými pohyby se na mě vrtila. Stála jsem měl zakloněnou hlavu a zhluboka dýchat. Kendra zajela svýma rukama pod mé tričko a projížděla od břicha až na hruď a brala sebou i triko. Zvednul jsem ruce nad hlavu aby mi ho mohla přetáhnout přes hlavu. Jen ho poté odhodila a svými rty se začala věnovat mým bradavkám. Líbila mě snad na každém místečku. Nepřestávala se na mě pořád kroutil. Už jsem to nemohl vydržet, chytl jsem ji za zadek, jednou rukou jsem přetáhl její tanga na stranu, aby mi nezavazeli, lehce si ji nadzvednul a nasunul na sebe. Kendra jen vzdychla, pevně se mě chytla za ramena a začala se na mě nadzvedávat. Držel jsem ji za boky a udával tempo. Kendra vzdychala více než já a pořád pohazovala hlavou, protože ji padali vlasy do obličeje. Přidával jsem stále na rychlosti. Když na mě začínal přicházet ten blažený pocit, zrychlil jsem jak nejvíc jsem mohl. Přitáhl jsem si Kendru více k tělu. Své poprsí mi cpala do obličeje, ale já se věnoval hlavně tomu, abych se udělal. Začal jsem do ni stříkat a oba jsme zasténali slastí. Na chvíli jsme přestali a vychutnávali si orgasmus. Když pomalu odezněl, párkrát jsem se v ni pohnul a pak ze mě slezla. Unaveně si sedla vedle mě a hlavou si lehla do mého klína. Oba jsme lapali po dechu a já dvojnásob. Myslel jsem, že žádný kyslík už ani nechytím.
"líbilo?" zvedla Kendra hlavu a usmívala se na mě. Jen jsem se na ni podíval a odkýval ji to. Vstala a začala se oblékat. Jen jsem ji se zájmem sledoval a prohlížel si její tělo, které postupně skrývala pod oblečením.
"jsi lepší než Tom" řekla, sehnula se ke mně a políbila mě na rty. Jen jsem se sám pro sebe usmál. Tohle mě obzvláště potěšilo. Udělalo mi to nepřekonatelnou radost. Vědět, že jsem v něčem lepší než můj starší bráška. Dokonce v sexu!
* * *
Bill
Seděl jsem v kuchyni u stolu a snídal. Tom přišel rozespalý a sednul si vedle na židli. Ani si nevzal nic na jídlo. Jen seděl a tupě zíral do stolu. Dál jsem jedl rohlík a přitom ho nespouštěl z očí. Takhle zamyšleného jsem ho dlouho neviděl.
"brácha?" zeptal jsem se ho, ale neodpověděl, ani se na mě očkem nepodíval. Pořád koukal do stolu a ani se nehnul. Tak co s ním sakra je?"brácha?" zeptal jsem se ho, ale neodpověděl, ani se na mě očkem nepodíval. Pořád koukal do stolu a ani se nehnul. Tak co s ním sakra je?
"kluci? Kde je máma…..?" přišel za námi Gordon a když zahlédl Toma jak je mimo, zarazil se a střídavě se díval na něj a na mě
"máma nevím kde je a co je s Tomem taky nevím. Přišel, posadil se a nevnímá! Vsadil bych se, že ani neví co teď říkám"
"no tak Bille. Nedělej z něj takového magora"
"jako kdybych ho musel dělat" odseknul jsem a sledoval Toma. Gordon se posadil na vedlejší židli a začal mávat rukou Tomovi před obličejem
"co-co je?" probral se a vykuleně se na něj díval
"jako kdybych to neříkal" pronesl jsem. Oba se na mě jen zamračili "no jo, už mlčím"
"nevíš kde je máma?" zeptal se ho. Tom jen zakroutil hlavou.
"ehm…našel jsi Amy?" zeptal se ho Tom a já zbystřil
"jo. Byla v koupelně, zvrací. Nechce jít k doktorovi." Řekl Gordon ustaraně a odešel. Tom ho jen smutným pohledem sledoval jak odchází a pak se znovu zadíval na stůl
"hey! Na to zapomeň. Už tam nečum. Co je Amy?" zeptal jsem se ho, protože mě to zajímalo
"není ji v posledních dnech dobře"
"nezbouchnul ji někdo?" vychrlil jsem na něj a Tom se na mě nepříčetně podíval
"no nekoukej tak! Nic jiného mě totiž nenapadá. Pokud v posledních dnech zvrací z ničeho nic bez toho, že by to sama vyvolávala tak co si mám myslet?"
"to jsem ji říkal, ale nechce o tom slyšet"
"tak při nejhorším budeme strejdové no"
"ty seš blbej Bille až to bolí" odseknul mi, zvedl se a odešel pryč.
Co mu je? On není normální. Se chová jako kdyby ji zbouchnul on, což je nemožné. Tak blbej, aby s ní šel do postele a navíc bez kondomu není. Jen prostě nechápu, proč na mě tak štěká.

Tom
Bill mi leze na nervy. C se do toho sere, když to není jeho věc. Mu může být úplně putna proč je Amy špatně. Když on se nechtěl přiznat k tomu, že šukal s Kendrou, proč já bych mu měl něco říkat o Amy? Stejně nevím o moc víc než on.
Šel jsem za Amy do pokoje. Nejprve jsem nakoukl do dveří, jestli tam nemá tátu. Vzduch byl čistej a tak jsem šel dovnitř. Prošel jsem až do koupelny a našel ji na zemi opřenou o zeď a hlavu skloněnou do klína. Když mě zaslechla, zvedla jen hlavu. Po tváři ji stékaly slzy. Povzdechnul jsem si a klekl si k ní.
"opravdu nechceš k tomu doktorovi hned teď?" zeptal jsem se ji znovu. Přece jen to je má sestra, záleží mi na ni. A pokud to nakonec budu mít na triku já…..
"díky Tome. Je milé, že se o mě tak staráš, ale nemusíš to dělat. Já to zvládnu"
"Amy ještě ty mě začni štvát a hodím si mašli. Vždyť tohle není první den kdy ti je zle. Je to podezřelé. Tvůj táta si určitě myslí to stejné co já a Bill to řekl taky"
"co řekl Bill?" vyvalila na mě svoje kukadla
"ptal se mě, jestli nejsi v tom, když ti je tak zle. Každý to vidí, proč to nechceš vidět taky?"
"kolikrát ti mám opakovat, že těhotná nejsem! S nikým jsem….." zasekla se, sklopila pohled k zemi a pak ho ke mně znovu zvedla. Jen jsem ji to přikývnul….
"tak jednou bez ochrany no bože. Se nemohlo nic stát!"
"nezazdívej to. Abys pak nelitovala toho, že je už pozdě" začal jsem narážet na dosti choulostivou věc
"tak bych ho potom dala k adopci"
"to už by jsi neudělala. Tak bezcitná nejsi. Nedokázala by jsi se vzdá svého dítěte, které by jsi nosila 9 měsíců pod srdcem"
"tak to mě Tome neznáš!"
"a já bych ti to nedovolil. Buď teď, nebo nikdy!"
"proč mi to ztěžuješ? Neměl by jsi mi to spíš ulehčovat jako můj brácha?"
"najednou jsem pro tebe brácha, už ne kluk s kterým spíš, co?"
"Tome…." ani to nedořekla, protože se znovu naklonila nad záchod a zvracela. Jen jsem ji chytnul vlasy a držel na zádech a druhou rukou jsem ji hladil po vlasech.
"Tome co ji je?" přiřítila se do koupelny máma a hned si klekla na podlahu vedle mě
"vidíš" řekl jsem sklesle a pustil ji vlasy, protože už si znovu sedala
"Amy přemýšlej o tom….." řekl jsem, vstal a odešel pryč.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.