Svině odvedle 1.

22. února 2009 v 11:05 | posted by SekSonka |  FF - Svině odvedle
"Si děláš prdel, ne? Toho? Ani za nic!" Zasměji se trochu afektovaně, jak to mívám ve zvyku. "Vždyť se na něho koukni. Vypadá jak debil. Víš, že já letím spíš na takový ty.. hh.. nebezpečný typy!" proběhne mi ďábelský úsměv po tváři. "Ale no.. Dívej.. Jak se na tebe kouká.. Snaží se být tak nenápadný! To je roztomilý.." S pobaveným úsměvem přeskakuje Linn pohledem z něho na mně a pak zas na něho.

Sedíme před školou na naší oblíbený lavičce a probíráme všechny možný kluky. Chtěla jsem dnes probrat jednoho nového kluka, který přišel na naši školu, no ona v jednom kuse vypráví jenom o tom.. jak se vlastně jmenuje?
"Neblázni. Ani nevím, jak se jmenuje!" Zastavím její monolog o něm. Mi připadá že by se s ním spíš chtěla dát dohromady ona. Ale ne, vždyť ona má fajn kluka x) "Jmenuje se Timo! Timo Sonneschein!" Zas mně pobavila. "Sonnenschein jo? Ten kluk je plný překvapení!" Dost se nasmějeme, když ho tak dál komentujeme. Chudák, asi mu to není moc příjemné, když se na něm smějeme. Ale tak.. Patří to k mé povaze, že si z každého utahuji a taky.. Nemuže předci vědět, že se tlemíme na něm.
Najednou mně chytí dramaticky za stehno a zatváří se, tak jak to nenávidím. Jako kdyby sežrala všechnu moudrost světa. V té chvíli vím, že ji zas něco napadlo. "Pane bože.." Zkonstatuji, a čekám, co z ní vypadne.
"Tak si z něho trochu vystřel.." Nadzvednu obočí. "Jak jako, vystřel? Co?" Nechápu o čem to mluví. "No jako.. Můžeš ho svést, ne, když tě tak žere? Jenom tak.. ze srandy!" "Ty seš blbá.. Proč bych to měla jak dělat?" Jako.. jsem za každou srandu, ale zraňovat jenom tak bezdůvodně lidi? To je přece blbost fakt. "Ale no.. vždyť bude prdel. Je takový nevinný.. Myslím, že stačí když se na něj usměješ a budeme muset volat sanitku." Stále to zamítám, se mi to nezdá. "No já nevím. Jsem se chtěla teď zaměřit na toho nového kluka. Vidíš ho? Ukážu jeho směrem. Teď tam sedí a je sám, výborná příležitost, abych si ho trochu oťukla, ne?" "Toho sbalíš pak. S tebou není vůbec žádná sranda. Se ti snad ten Timo líbí, že ho nechceš zranit, nebo co? Seš nějaká divná v poslední době.."
"No tak dobře, dobře!" řeknu nakonec, když do mě ještě stále ryje, jestli se mi líbí. "Okey, udělám to. Jenom my už dej pokoj, jo?" V tom momentě se celá rozzáří, no já z toho teda nejsem moc nadšená. "Neboj, bude to sranda. A kdy by šlo do tuhého… ty si přece vždy poradíš!" Usměje se. "Tak pojďme dovnitř! A cestou se na něj nezapomeň usmát, jasný? Chtěla bych vidět ten jeho ksciht!" I dál se nad tím rozrušuje, nechápu co jí to tak bere.
Tak si tedy posbírám všechny své věci a vyrazím za Linn, která si to vykračuje přes střed dvora. Jasně že se za ní všichni kluci otáčejí, na to jsme si hold už zvykli. Celkem mně to baví, i když někdy zatoužím po nějakým klukovi, který by se za námi neotočil jenom proto, že máme krátké sukně. No to je teď jedno. Když procházíme kolem Tima, Linn se na mně otočí s významným výrazem na tváři. Tak nahodím trochu nevinné očička a mile se na něj usměji. Přitom ještě trochu pohodím vlasy, abych tomu dodala ten správný efekt xD Přijde mi to trochu jak ze zpomaleného filmu, ten jeho překvapený face. Ještě se za ním otočím když vcházím do školy. Jen co vejdeme do naši třídy Linn propukne v.. ehm.. dost hlasný smích.
"Sofi.. Tak tohle ti vyšlo.. Vždyť se téměř skácel k zemi. Tys to neviděla.." Musím se smát taky. "To myslíš jako vážně, jo? To se mi začíná líbit." Dál to už nestihneme rozebírat, páč vejde do třídy učitelka. No i tak se na sebe celou hodinu usmíváme. Je mi ho trochu líto, ale jsem prostě svině.

 


Komentáře

1 dodo dodo | Web | 22. února 2009 v 11:11 | Reagovat

máš hezu blog :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.